Automatická kresba s diagnostikou zdravotního stavu

V rámci ČR jedinečný kurz, zaměřený především na diagnostiku zdravotního stavu.

Automatická kresba je ideální způsob, jak na chvíli odsunout stranou racionální část našeho vědomí a napojit se na podvědomí.

Vědomí si můžeme představit jako špičku ledovce, podvědomí pak jako ten obrovský kus kry, který je schovaný a za normálních okolností nepřístupný.

Náš mozek zpracovává každou minutu milióny informací. Aby se nezahltil, ve vědomí zůstávají jen ty, které vyhodnotí jako pro nás důležité, všechno ostatní se okamžitě ukládá. Nikam se to ale neztratí, všechno, co jsme kdy viděli, slyšeli, cítili, četli… všechno tam někde je. Pokud se naučíme s těmito skrytými informacemi pracovat, můžeme dostat odpověď na jakoukoli otázku, včetně toho, jaký je náš zdravotní stav, co způsobuje naše onemocnění nebo nepohodu, ale samozřejmě nejen to 🙂

Automatickou kresbu můžete použít pro sebe i pro kohokoli jiného, při osobním kontaktu i na dálku. Může se stát užitečným pomocníkem v těžkých životních situacích, diagnostickým nástrojem při hledání příčin nemoci, nebo jen hravou kreativní zábavou. V každém případě vás ale posune někam dál, protože se naučíte pracovat se svým podvědomím a intuicí. Čím víc budete kreslit, tím víc budete vnímaví, tím víc možností se před vámi otevře.

Co se na kurzu naučíte:

  • základní diagnostiku zdravotního stavu (bez nutnosti odborného vzdělání)
  • nakreslit energetický obraz člověka, zvířete, rostliny
  • vyrovnávat se s emocemi, „vykreslit“ se z negativních emocí
  • posílat a usměrňovat energii pomocí kresby
  • čistit energie domu, místa, věcí

Pro koho je kurz určen:

  • pouze pro absolventy Energie 1 – 3. Budeme se vracet k věcem, které jsme již probrali a navazovat na ně.

Jednodenní seminář, začátek v 9.30, předpokládaný konec  18.00.

Maximální počet účastníků: 6

Cena 2500,- Kč, v ceně bylinkové čaje v dostatečném množství, skripta se stručným popisem uvedených znalostí. Kurz si můžete kdykoli zopakovat za režijní poplatek 500,- Kč.

Termíny 2024:

29.6. – volná místa: 1
26.10. – volná místa: 1